ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


«День кар’єри» у Київському національному торгівельно-економічному університеті

Такої концентрації молодих амбітних спеціалістів, як сьогодні, годі й шукати.

Третього квітня «День кар’єри» у Київському національному торгівельно-економічному університеті  став ідеальним простором для спілкування між студентами, молодими спеціалістами та працедавцями. Це - унікальна можливість поєднати інтереси роботодавців та шукачів в одному місці, в один час.

Головне територіальне управлення юстиції у місті Києві також прийняло участь у форумі, адже  завжди відкрите для  молодих, амбітних та цілеспрямованих фахівців. 

Ми пропонуємо стабільну роботу на державній службі, офіційний заробіток, оплачуваний лікарняний та гарантовану відпустку.

Під час «Дня кар’єри» столичну юстицію нагородили грамотою у номінації «Перспективний роботодавець».

Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко розповів, що молодь має нагоду долучитись до команди столичної юстиції, а саме стати консультантом у державній нотаріальній конторі, попрацювати разом із державними виконавцями, проявити себе у державному архіві,  захищати інтереси держави у судах, вивчати нормативно-правові акти та надавати їм оцінку, допомагати громадянам захищати свої права у рамках проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Начальник Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у місті Києві Наталя Бондарчук зауважила: «Тільки за минулий 2017 рік у юстиції Києва відбулось 9 конкурсів, частиною нашої команди стали близько 300 людей. Майже кожного місяця оголошуються конкурси на деякі вакансії».

До нашої команди можна долучитись всього після 4-х курсів університету із ступенем «бакалавра».

Не бійтесь проявляти себе! Рухайтесь вперед та реалізовуйтесь разом із столичною юстицією. У нас ви отримаєте не просто запис у трудовій книжці, а безцінний досвід та практичні навики роботи.

Слідкуйте за конкурсами на сайті столичної юстиції http://www.justicekyiv.gov.ua/vakansii_gtuy.html

З приводу роботи та стажування звертайтесь до Управління персоналу ГТУЮ у місті Києві 044 279 83 65, 044 279 80 40.

Юстиція відкрита для людей!