ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Право на життя після війни
2 квітня 2018 року співробітники столичної юстиції взяли участь в розширеній нараді у Київській обласній державній адміністрації з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі у антитерористичній операції.
З початком бойових дій на Сході України суспільство зіткнулася з безліччю нових викликів. Один із найважливіших - як допомогти повернутися до  мирного життя тим, хто нас боронив від агресора. Загроза власному життю, необхідність вбивати, втрата бойових товаришів, загибель мирних жителів - все це часто призводить до психологічної травми. Напевно тому в Ізраїлі, який має величезний досвід життя у війні, військових, які вийшли із зони бойових дій, спочатку направляють до спеціалізованого реабілітаційного центру і тільки потім вони повертаються до звичайного, мирного життя.
Під час наради начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти юстиції Києва Олена Мацюк зазначила про важливість реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», як проекту, що надає можливість громадянам краще дізнаватися про свої права та користуватися ними. Адже допомогти можна всім, хто усвідомлює, що йому потрібна допомога.
Крім того, з метою інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, співробітники юстиції та представники Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надали правову консультацію « Я МАЮ ПРАВО!» щодо отримання земельної ділянки бійцями АТО, про пільги для ветеранів антитерористичної операції та багато інших актуальних питань.
Захищайте свої права з юстицією!