ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


30 березня 2018 року у Дарницькому відділі державної реєстрації актів цивільного стану столиці відбулась зустріч із керівниками територіальних управлінь юстиції із різних регіонів України. Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко разом із заступником Міністра юстиції з питань реєстрації Оленой Сукмановой та начальником Управління державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська провели правовий екскурс у роботу OpenSpace та поділились досвідом реформування роботи ДРАЦСів за принципом «відкритого простору» та «єдиного вікна».

Всі співробітники територіальних управлінь з інших регіонів мали нагоду наочно побачити, як обслуговуються громадяни у “OpenSpace” столиці та отримати цінні поради для роботи на місцях. Кожного дня тут обслуговують від 80 до 100 громадян.

Олена Сукманова зазначила, що Міністерство юстиції України продовжує працювати над розширенням географії відкритих просторів “OpenSpace” у сфері реєстрації актів цивільного стану, адже це абсолютно новий формат організації прийому громадян без зайвої трати часу. Першовідкривачем у цій сфері став Київ. Надалі документи у кожному куточку країни буде отримати ще простіше.

Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко поділився з регіонами досвідом відкриття типового «Open Space» для ведення прийому громадян та зауважив:

"За період з листопада 2017 року Дарницьким відділом ДРАЦС було прийнято 8000 громадян, з яких понад 6000 скористались послугою «OpenSpace», що складає майже 80 % від загальної кількості прийнятих громадян. Проте ми поважаємо особистий простір громадян. Для тих, хто бажає конфіденційно отримувати послуги, залишається кабінетний прийом. Зокрема, це стосується реєстрації смерті. Таких громадян 20%.

Додамо, що з 30 листопада у Дарницькому OpenSpace складено 1105 актових записів про державну реєстрацію актів цивільного стану; прийнято 2600 заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану (про шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені); видано 2600 документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.
Ми працюємо для Вас!