ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Столичні ДРАЦСи консультують студентів щодо захисту їх прав

27 березня 2018 року начальник Деснянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Києва Карина Мінчук провела правову лекцію про систему надання безоплатної правової допомоги громадянам, а також про online-сервіси Міністерства юстиції України для студентів Міжрегіональної Академії Управління Персоналом.

Команда столичної юстиції розповіла студентам про те, як захищати свої права за навчальною лавою та у повсякденному житті: як не допустити хабарі у навчальному закладі, відстояти свої права на якісний товар у магазинах, захистити своє житло від рейдерських захоплень та багато іншого.

«Основне завдання сучасної молоді - бути грамотними у всіх аспектах життя. Тому студентам потрібно вчитись, а не імітувати навчання. Таке ганебне явище, як побори у навчальних закладах, має стати сумним спогадом у історії. Проект Міністарства юстиції України Я МАЮ ПРАВО! покликаний не тільки навчити правової грамотності, а й надати дієві механізми для захисту своїх прав», зауважила начальник Деснянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві Карина Мінчук.

Нагадаємо, 13 вересня 2017 року Кабінет Міністрів України презентував Національній раді реформ при Президентові України загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!» та звернувся до Президента з ініціативою оголосити 2018 рік роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

На виконання Указу Президента України “Про оголошення в Україні 2018 року роком реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” Кабінетом Міністрів України прийнято План заходів щодо реалізації провопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”.

Співробітники столичої юстиції по закінченню лекції розповсюдили серед студентів буклети «Я МАЮ ПРАВО!» із чіткими порадами щодо захисту прав, коли вимагають хабарі, не знаєш як вирішити спір чи коли не виконується рішення суду.

Захищайте свої права разом з Мін’юстом!