ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                            ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ОСВІТНЬОЮ ПЛАТФОРМОЮ LEGAL HIGH SCHOOL

21 березня відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством юстиції України, Головним територіальним управлінням юстиції у м.Києві та освітньою платформою Legal High School . Урочисту місію започаткування партнерства виконували: Світлана Глущенко - заступник Міністра юстиції України, Станіслав Куценко - очільник столичної юстиції та Рустам Колесников - засновник Legal High School. Відтепер розвивати інноваційні підходи для підвищення кваліфікації практикуючих юристів ми будемо разом. Міністерство та столична юстиція направлятимуть своїх кращих співробітників як лекторів. У свою чергу, Legal Hight School надаватиме безкоштовні місця для підвищення кваліфікації державним службовцям. Така співпраця зможе посприяти розвитку правової науки в Україні та налагодити контакти між державою та приватним сектором.

Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко наголосила, що Міністерство юстиції завжди підтримує проекти, які сприяють розвитку юридичної професії. Також представники держави налаштовані на тісну співпрацю з освітньою платформою шляхом організації різних спільних заходів: конференцій, круглих столів, семінарів. Вона вважає, що цей меморандум зможе підсилити спільне бажання зробити так, щоб у нашій країні правник був еталоном професії, захисту прав громадян.

Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко відзначив важливість розвитку юстиції, адже вона супроводжує людину протягом життя з народження і до останнього дня, оскільки ми видаємо свідоцтво про народження, про реєстрацію та розірвання шлюбу, про зміну імені та інші важливі документи. Також він наголосив, що меморандум не має бути декларативним папірцем у шафі, він має бути реально працюючим документом, наповнений щоденною роботою. Станіслав Куценко запропонував подальший розвиток співпраці у двох напрямках: у рамках нового проекту столичної юстиції - Академія юстиції та вже активно діючого он-лайну проекту вивчення ангійської мови Lingva.skills. Вони допоможуть зробити українських юристів професіоналами з вільним володінням англійської мови.

Юстиція відкрита для людей!

https://minjust.gov.ua/news/ministry/pidpisano-memorandum-pro-spivpratsyu-z-osvitnoyu-platformoyu-legal-high-school