ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                                                                             Всесвітній День захисту прав споживачів

Сьогодні 15 березня світова спільнота відзначає День захисту прав споживачів. Адже усі ми, - незалежно від віку, статі, освіти, соціального статусу та займаної посади, - споживачі. Впродовж усього життя ми споживаємо продукти, товари та послуги. Людина народжується і стає споживачем медичних послуг, отримує документи і стає споживачем адміністративних послуг,  іде з життя через ритуальні. Тому кожен повинен знати, на що він має право  і як це право захистити.

Тож працівники Головного територіального управління юстиції у місті Києві сьогодні виїхали до студентів Київського національного торгівельно-економічного університету, щоб нагадами молоді, що захист прав - це набагато простіше, ніж звикли думати. Правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» не тільки допомагає роз’яснити права громадян, а й надає дієві механізми для їх захисту.

Держава захищає права споживачів, здійснює контроль за якістю і безпечністю продукції та усіх видів послуг і робіт, сприяє діяльності громадських організацій споживачів. Це гарантує кожному Стаття 42 Конституції України. Отже, захист споживчих прав - це складова частина захисту прав людини.

Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко під час зустрічі зауважив, що дуже приємно, що студентська молодь виявляє інтерес до питань захисту прав споживачів, проявляє активність у питаннях поширення правової інформації, бере участь у пошуку нових форм і методів правопросвітницької діяльності, видаючи незалежну увагу сучасними засобами комунікації і фейсбук, твітер, інстаграм. Тільки завдяки молодому поколінню фахових захисників прав громадян, наше суспільство буде розвиватись у різних сферах життя.

По закінченню правової зустрічі співробітники столичної юстиції надали правову консультацію для викладацького складу й студентів та розповсюдили буклети з корисною інформацією «Я МАЮ ПРАВО!»

Захищайте свої права разом з Мін’юстом!