ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                                                                          «Право на каву» Pro bono (безкоштовно)

15 березня очільник столичної юстиції Станіслав Куценко та начальник Управління судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у місті Києві Катерина Діброва разом з Радою адвокатів міста Києва провели правові консультації для громадян у Бібліотеці імені Євгена Плужника.

Адже саме бібліотека формує наш світогляд, розширює свідомість, поновлює знання та дарує можливість поринути в казковий дивовижний світ художньої літератури.

Тут ви маєте нагоду знайти новий погляд на історичні події і старі правила правопису, підручники з права і педагогіки, філософську і економічну літературу, всі постанови Кабінету Міністрів України за часи незалежності і Всесвітню історію мистецтв, закони України і найцікавіші новинки української літератури - від знаних і наймолодших авторів, найзахоплюючі  детективи і силу-силенну газет та журналів. Для шанувальників раритетів - найдавніше видання - повний енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона.

Сьогодні всі ці скарби доповнились порадами від фахових юристів. Всі відвідувачі отримали чашечку кави та правову консультацію Pro bono(безкоштовно).

Пані Марія відвідує бібліотеку уже 5 років поспіль, була дуже здивована, що цього разу є нагода абсолютно безкоштовно отримати кваліфіковану юридичну допомогу. Зокрема, її цікавили питання житлової субсидії.

Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко розповів, що субсидія є безповоротною і її отримання не тягне за собою зміни форми власності житла. Право на субсидію має одна із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. Призначення субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється Управлінням праці та соціального захисту населення у вашому районі. Рішення про призначення субсидії або відмова приймається протягом 10 днів після подання заяви та отримання відомостей щодо доходів, складу зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб, забезпеченості громадян житловою площею та комунальними послугами тощо.

Пан Олег звернувся до начальника Управління судової роботи та міжнародного співробітництва Катерини Дібрової з проханням допомогти у вирішенні проблеми, з якою самостійно розібратись не може.

Чоловік ліквідатор катастрофи на Чорнобильській АЕС, проте досі отримує звичайну  пенсію, а не з надбавками, як ліквідатор. Хоч і виграв не один суд з цього приводу.

Катерина Діброва взяла під особистий контроль дану справу та запросила відвідувача на особистий прийом для уточнення деталей.

Також відвідувачів цікавило питання зміни прізвища, отримання спадщини без заповіту, питання захисту від поборів в університеті та багато інших актуальних питань, відповіді на які надали одні з кращих адвокатів столиці.

Ми не ховаємось за зачиненими дверима, а йдемо у найзручніші для вас місця!

Захищайте свої права з Мін’юстом!