ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко продовжує надавати консультації громадянам у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Києва.

14 березня щотижневий особистий прийом у Деснянському ВДРАЦСі відвідало близько 20 громадян. Було розглянуто та надано консультації щодо вирішення складних ситуацій, ефективно розв’язано питання, які довгий час не вирішувалися.

Також Станіслав Куценко відповів на численні телефонні дзвінки на гарячу лінію Деснянського ДРАЦСу та надав фахову консультацію.

Зокрема, на прийом звернулась жителька Деснянського району Олена. Вона багато років живе у квартирі, яку придбали ще за радянських часів. Через заклопотаність та брак коштів квартиру не приватизували... А зараз боїться, що виселять.

Станіслав Куценко вивчив усі наявні документи та проконсультував громадянку, зауваживши, що право на приватизацію мають громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду». До того ж приватизація здійснюється безоплатно в межах номінальної вартості житлового чеку або з частковою доплатою один раз.

Також на прийом завітала молода дівчина, котра згодом вийде заміж у Єгипті. Вона звернулась до Деснянського ДРАЦСу, щоб отримати довідку про склад сім’ї.

Їй не тільки оперативно видали документ, а й надали фахове роз'яснення щодо нього у письмовій формі.

Після збору документів в Україні та засвідчення їх справжності, дівчина повинна звернутись до Посольство Єгипту в Україні, щоб легалізувати документи на території цієї країни. Все тому, що Єгипет не є країною учасником Гаазької конвенції, зауважив Станіслав Куценко.

Також відвідувачів цікавили питання щодо нової процедури стягнення аліментів, процедура нарахування виплат до пологів та після народження дитини,  оформлення спадщини та державної реєстрації оренди земельної ділянки, котра віднедавна доступна в онлайн режимі.

Всі питання були розглянуті та взяті під особистий контроль керівника столичної юстиції Станіслава Куценка.

Захищайте свої права з Мін’юстом!