ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                                                        Столична юстиція відкрила двері для ще одного університету

13 березня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Київський університет туризму, економіки і права підписали Меморандум про співпрацю.
Участь у заході взяли очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, ректор університету Володимир Федорченко, керівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у місті Києві, представники викладацького корпусу та студенти.
Відтепер студенти Київського університету туризму, економіки і права зможуть йти на стажування до будь-якого структурного підрозділу юстиції Києва, будуть долучатись до всіх публічних заходів столичної юстиції. Також вони матимуть можливість поєднати навчальний курс із вивчення англійської мови із проектом LingvaSkills, котрий дозволить покращувати знання в режимі онлайн.
«Столична юстиція уже налагодила чітку взаємодію та співпрацю із 20-ма вузами нашої країни.  Ми не просто підписали документи, а розпочали чітку програму з розвитку громадянського суспільства, підвищення рівня правових знань молоді, залучення студентства до активної громадської діяльності.
Сьогодні закріплюємо чудову традицію взаємодії та запрошуємо до стажування, волонтерства та практики молоду генерацію професіоналів із Київського університету туризму, економіки і права», - зазначив Станіслав Куценко.
Співробітники Головного територіального управління юстиції у місті Києві розповсюдили правопросвітницькі листівки для студентів та викладачів. Ознайомили їх із проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та не тільки розповіли про їхні права, а й надали дієві механізми для їх захисту.

Захистити свої права простіше, ніж ми звикли думати!