ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


#ДВС_діє!

Створення штабів та мобільних груп є послідовним та логічним продовженням роботи Міністерства юстиції у напрямку #ЧужихДітейНеБуває.
Заради того, щоб нагадати батькам про їх безпосередні обов’язки у вихованні дітей, державні виконавці столиці у складі мобільних груп постійно виїжджають у місто.
В результаті проведення виконавчих дій Дніпровським районним Відділом державної виконавчої служби Києва складено постанову про опис та арешт майна боржника, а саме 1/4 частини квартири. Надалі вона буде оцінена та передана на реалізацію в рахунок погашення заборгованості зі сплати аліментів.
Разом із телевізійним каналом «Україна» Державні виконавці Солом’янського району столиці здійснили двадцять чергових виїздів за адресами проживання боржників, під час яких описано майно, яке знаходилось у квартирі боржника.
За декількома адресами, зі слів жителів сусідніх квартир, боржники не проживають, у зв’язку з чим державними виконавцями в подальшому будуть вживатись заходи щодо розшуку таких осіб. А поки за цими адресами було розповсюджено повідомлення та листи з вимогами.
Чимало боржників, котрі довідались про зміни у законодавстві, добровільно сплатили аліменти. Так, тільки під час виїзду мобільної групи 4 боржники пред’явили платіжки та листи від заявників про відсутність матеріальних претензій.
Якщо дитина позбавлена нормальних матеріальних умов існування, вона втрачає можливості для розвитку та вдосконалення. У цьому сенсі в неї крадуть майбутнє.

Міністерство юстиції стоїть на захисті прав дітей, адже чужих дітей не буває.