Г в
˲ ֲ
̲Ҳ Ȫ²


Який мультик показати дитині англійською? Які фільми та короткометражки англійською мовою варто подивитись? Що почитати, щоб закріпити знання? Які іноземні пісні послухати? Тепер не доведеться шукати цю всю інформацію у безмежних просторах інтернету, а компетентні фахівці підберуть якісний матеріал для Вас.

22 лютого у рамках проекту #КиївЗаговоритьАнглійською було презентовано інноваційний безкоштовний ресурс для опанування англійської мови «Lingva.Inform» https://lingva.ukrinform.com/ .
На «Lingva.Inform» всі матеріали розміщуватимуться у 6-ти рубриках, що будуть кожного дня тижня дивувати відвідувачів новою корисною інформацією: Мотиватор - понеділок, Допомагатор - вівторок, Граматор - середа, Релаксатор - четвер, Опитатор - п’ятниця, Фільматор - субота.
На сайті також можна буде підписатись на розсилку та брати участь у безкоштовних заходах (розмовних клубах, семінарах, вебінарах, кінопоказах, тощо).
Рубрика Lingva.Inform тепер доступна і на сайті Інформаційного агентства Укрінформ https://www.ukrinform.ua/rubric-lingvainform.
«Ми щиро вдячні Укрінформу за підтримку такого потрібного для громадян проекту. Наразі це наймасовіша освітня ініціатива в Україні. За допомогою Lingva.Skills безкоштовно вивчають англійську по всій країні держслужбовці, школярі, студенти, підприємці, будь-які організації, соціальні категорії населення тощо. Сьогодні ми презентуємо абсолютно нову інноваційну систему з вивчення англійської мови Lingva.Inform, адже тепер можна переглядати фільми, грати в ігри, слухати музику. З одного боку ці матеріали є розважальні, але у поєднанні з навчанням мова засвоюється легко та невимушено», - розповів очільник столичної юстиції та голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти України .
Нагадаємо, що Lingva.Skills - це унікальна інноваційна технологія он-лайн вивчення англійської мови. Реалізація цього проекту почалась ще у 2016 році.
50 співробітників Головного територіального управління юстиції у місті Києві стали першими, хто випробував навчання у дії, а далі проект підтримав Міністр юстиції України Павло Петренко і зараз, за даними соціологічних досліджень, він став наймасовішим освітнім проектом України.
Вивчення мови починається після реєстрації та складання тесту, який визначить рівень ваших знань. Вам буде надано доступ до вашого особистого кабінету, в якому розташовані уроки. Кожен урок складається з трьох вправ. За кожну відповідь нараховуються бали, набравши максимальну кількість балів за певним уроком, ви отримуєте повідомлення від системи з пропозицією перейти на наступний урок. Тривалість навчання залежить від вас: ви можете пройти курс за кілька тижнів, чи за кілька місяців, залежно від того, скільки часу ви приділите навчанню.