ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Особистий прийом очільника юстиції Києва у Дніпровському ДРАЦСі

21 грудня отримати фахову юридичну консультацію щодо системи оподаткування в Україні, щодо виконання судового рішення по сплаті аліментів, реєстрації шлюбів українців з іноземцями, щодо зміни прізвища та щодо процедури отримання дублікатів свідоцтва про смерть й інших документів у Дніпровському відділі державної реєстрації актів цивільного стану можна було просто від очільника столичної юстиції Станіслав Куценко.

Особистий прийом громадян тривав кілька годин. До консультації долучились і журналісти, котрі цікавились реєстрацією шлюбів та позицією держави щодо цивільних шлюбів в Україні.

«Щодня у кожному відділі ДРАЦС міста Києва приймається близько 200 громадян із різних питань. Юстиція - одна із найвідкритіших органів державної влади. Ми не ховаємось за зачиненими дверима, а постійно йдемо до громадян, щоб знати болісні питання громади та оперативно на них реагувати», - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко

Очільник юстиції столиці взяв під особистий контроль всі питання, частина з них була вирішена просто під час прийому.

Зокрема, на прийом звернулась пара молодят, котрі бажали одружитись. Дівчина - громадянка іншої держави, тому погано орієнтувалась у законодавстві України. Прийшла на прийом, щоб без порушень законів вступити у шлюб. Після встановлення правильності документів та легальності перебування на території України, молодята оплатили державне мито (85 копійок) за послугу реєстрації шлюбу та подали заяву на шлюб просто під час прийому.

Захищайте свої права з Міністерством юстиції, адже юстиція відкрита для людей!