ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Реалізація пілотного правопросвітницького проекту «Академія Юстиції» має стати фундаментом масштабної реформи правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної та правової держави.

Проект охопить не тільки столицю, а й буде доступним для громадян всієї країни, включаючи віддалені села та селища, оскільки, в сучасному світі майже в кожної людини є доступ до інтернету.

Як відомо, з метою формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя та навчання громадян знати, реалізовувати та захищати свої права Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 13 вересня 2017 р.
638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», а Указом Президента України від 14 листопада 2017р. 361 - 2018 рік оголошено Роком реалізації цього правопросвітницького проекту.

Проект спрямований на те, щоб дати українцям знання про свої права і практичні навички того, як ці права реалізовувати та захищати.

Реалізація цього проекту має стати фундаментом масштабної реформи правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної та правової держави.

Наша мета - побудувати дійсно правову, демократичну державу, громадяни якої  вміло захищають свої права.

Ми виховуємо нову генерацію обізнаних громадян!