ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Оперативна нарада державних виконавців щодо стягнення аліментів

15 лютого відбулась оперативна нарада у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві з приводу утворення регіональних штабів з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів.
Участь у нараді взяли директор Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Олексій Воробйов, очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, перший заступник нальника Головного територіального управління юстиції у м.Києві Андрій Равлюк, керівник відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Києва Іван Подолянко та керівники десяти районних відділів виконавчої служби столиці.
Під час наради звернули увагу на обов’язковість дотримання державними виконавцями вимог законодавства при виконанні рішень про стягнення аліментів, особливу увагу звернувши на обов’язковість виконання ними вимог частини дев’ятої та десятої статті 71 Закону України «Про виконавче провадження» щодо винесення постанов про встановлення тимчасових обмежень у праві та складанні протоколів про вчинення адміністративного правопорушення стосовно боржників, які мають заборгованість за якими перевищує один та більше років та стягується в примусовому порядку.
«Реалізація у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» напрямку «Чужих дітей не буває» - одне із основних соціальних завдань, котрі ми ставимо перед собою. Щодо роботи органів державної виконавчої служби міста Києва у січні 2018 року у напрямку «Чужих дітей не буває», то законні кошти було повернуто для 13 344 дитини на загальну суму 15 939 221 гривня», - розповів начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко.
Також на зібранні для державних виконавців було описано технологічну карту здійснення виконавчого провадження та обговорені всі нормативно-правові акти ,якими регламентується порядок стягнення аліментів.
Чужих дітей не буває!