ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова привітала молодят з Днем закоханих
Ігор та Ірина познайомились у Донецьку ще у 2000 році. Чоловік служив у армії, проводив весь час на службі.
Проте через 8 років зустрілись знову. З цього моменту чітко знали, що це уже назавжди. Будували плани, мріяли про власний будинок та дітей. Та всі плани розбила війна.
25 жовтня 2015 року Ігор опинився у полоні окупантів. Більше року пара не могла навіть побачитись, бо на той момент були офіційно ще не одружені. Задля однієї зустрічі через скло та грати вони одружились у СІЗО. Тому в червні 2017 року, обмінявшись обітницями кохати та бути поруч що б там не сталось, отримали свідоцтво про реєстрацію шлюбу в окупованому Донецьку.
Вирок для Ігоря звучав страшно - 18 років полону… Та пара не здавалась, Ірина збирала кошти по знайомих, друзях та небайдужих людях. Та за 28 місяців невідання, знущань та потурань Ігор повернувся додому. Ірина викупила його з полону та своїм безмежним коханням повернула на волю.
Це були роки страшної розлуки, безкінечних очікувань та сильної надії на визволення. Як тільки закінчилась медична реабілітація, владнались термінові справи з документами, пара вирішила одружитись офіційно за законами України.
14 лютого 2018 року молодята урочисто зареєстрували свій шлюб у колишньому Центральному палаці реєстрацій шлюбу, а сьогодні - «Шоколадному будинку», у якому архітектурний ансамбль бароко вдало підкреслює святкову атмосферу.
Підтримати новоспечених молодят прийшла сімейна пара Сергія та Вікторії, котрі рік тому отримували у рамках проекту «Шлюб за добу» свідоцтво про шлюб особисто від Міністра юстиції України Павла Петренка. Уже сьогодні пара поділилась своїм досвідом, як таке швидке одруження може стати початком щасливої та міцної сім’ї. Та не тільки розповіли про своє сімейне життя ,а познайомили з маленьким синочком Олександром, котрий жваво радів усім присутнім.
Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстраціі Олена Сукманова особисто привітала молодят Ігора та Ірину та зауважила: «Після років поневірянь для вас настає щасливий та благополучний період і ми раді допомогти у цьому. Міністерство юстиції зажди стоїть на захисті прав українців. Тільки на цей день в Україні забажали одружитись 1830 пар. Тож, будьте щасливі, народжуйте діточок, а про документи подбаємо ми…».
Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко розповів, що 14 лютого особливе свято для всіх закоханих, тому саме у цей день такий ажіотаж серед молодят. Сьогодні у Києві зареєстровано 191 шлюб. Найбільше молодят одружувались у Центральному ВДРШ - 30 пар. Порівнюючи із показниками за цілий попередній місяць доволі активно - у січні було укладено 1165 шлюбів. У середньому в будній день у Центральному відділі реєстрації шлюбів одружується до 5 пар.
Тож не важливо чи одружуєтесь ви за добу чи маєте місяць на роздуми. Головне, щоб це було щире та справжнє кохання. Створюйте нові сім’ї, кохайтесь ,а про документи подбає Мін’юст!