ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Сьогодні, 13 лютого, співробітники Управління нормативно-правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві у рамках правопросвітнього проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»  провели правовий флеш-моб у холі Центрального залізничного вокзалу столиці.

Кожен прохожий може дізнатись про свої права.  Відео-ролик «Я МАЮ ПРАВО!» транслюється на центральному табло Вокзалу.

Перший заступник начальника столичної юстиції Андрій Равлюк особисто провів консультації для громадян та розповів, що отримання українськВбудоване зображення 1ого свідоцтва про народження дитини або смерті особи для людей з тимчасово окупованих територій, попри їх бажання, було майже неможливим через тривалість процедури, її затратність та перепони, пов’язані із в’їздом/виїздом з тимчасово окупованої території. Наразі Міністерство юстиції України спростило процедури задля вашої зручності: Мін’юст розробив просту форму заяви до суду, примірники якої є в усіх без виключення РАЦСах та центрах надання безоплатної правової допомоги.

До правових консультацій долучилась начальник Управління нормативно-правової роботи та освіти Олена Мацюк.

Юстиція Києва продовжує інформувати громадян про їхні права. Правову консультацію отримали сотні киян та гостей столиці. Найбільше цікавило питання щодо процедури отримання субсидій, офіційного працевлаштування, оформлення спадщини та легальні документи для людей, котрі проживають на тимчасово окупованих териоріях.

Захищайте свої права з Мін’юстом!

Зробити це набагато простіше, ніж ми звикли думати.