ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


8 лютого 2018 року на базі Подільської райдержадміністрації Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Управління праці та соціального захисту населення Подільської районної у місті Києві державної адміністрації провели спільну благодійну та правопросвітницьку акцію «Ми не байдужі, ми можемо допомогти».
Підтримати соціально-незахищені верстви населення та надати правові консультації зібрались начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко заступник голови Подільської райдержадміністрації Віктор Смирнов, директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушнир начальник Управління праці та соціального захисту населення Подільської райдержадміністрації Світлана Бернацька.
Щоб привернути увагу до потреб суспільства, інтересів та запитів найбільш вразливих верств населення, ми вирішили діяти та почати допомагати самостійно. Тому за ініціативи столичної юстиції громадяни отримали харчові набори. Разом із соціальними працівниками безоплатної правової допомоги консультацію отримали члени малозабезпечених сімей, люди похилого віку та особи з обмеженими можливостями. Найбільше цікавили питання оформлення матеріальної допомоги на дитину, приватизації житла та багато інших практичних питань.
«Ще за часів Середньовіччя було прийнято віддавати десяту частину свого прибутку на благодійність. Коли ти не шкодуєш відірвати від себе частину та віддати іншому, хто нуждається, то це повертається у вигляді добра, поваги та вдячності. Саме це сьогодні ми і робимо, - зауважив очільник столичної юстиції Станіслав Куценко,- ми продовжуємо чудову традицію захисту українців, бо впевнений, що право на соціальний захист - це те першочергове на що має розраховувати кожен.»
За допомогою правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» кожен може не тільки дізнатись про свої права, а й отримати дієвий механізм для їх захисту.

Захищайте свої права разом з Мін’юстом!