ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


   Сьогодні в конференц-залі Київського національного торгівельно-економічного університету столична юстиція поділилась своїми                
                                                      досягненнями й результатами роботи за 2017 рік.

До речі, кращі із кращих студентів цього ВУЗУ отримали перемогу у правовому турнірі на кубок Головного теритоірального управління юстиції у м.Києві.
Очільник столичної юстиції Stanislav Kutsenko пригадав, як ще 10 років тому сам, будучи випускником, тільки мріяв потрапити на державну службу, але не мав можливості на той час пройти стажування у державній структурі, як і більшість студентів. Зараз керівник запрошує особисто кожного студента спробувати свої сили у структурних підрозділах ГТУЮ та залишитись на роботу на державній службі. До 20 лютого ті студенти, котрі уже отримали ступінь бакалавра, можуть подати документи на відкритий конкурс та стати частиною дружньої команди юстиції Києва.
Щодо результатів роботи команди. Початок 2017 року видався багатообіцяючим - на всеукраїнському рівні було презентовано послугу з реєстрації бізнесу у «Он-лайн будинку юстиції». Цей проект став доступний для кожного українця. Також було реалізовано попередній запис на прийом до відділів ДРАЦС; онлайн-заявки на стажування; державна реєстрація договорів оренди земельної ділянки.
Для особистого прийому заяв громадян відкрили «Будинок юстиції» у Києві та Харкові.
Підводячи підсумки роботи Державної виконавчої служби м.Києва , то за 2017 рік виконано близько 44 тисячі виконавчих документів на суму майже 1 мільярд гривень. Крім того, стягнуто виконавчого збору у сумі понад 100 мільйонів гривень, - розповів очільник столичної юстиції Stanislav Kutsenko.
Міністерство юстиції не залишає осторонь своєї уваги питання захисту дітей, адже чужих дітей не буває. За цей рік виконавчі органи Києва повернули 81 мільйон гривень аліментів понад 14 тисячам дітей.
Державні виконавці домоглися виплати більш ніж 9 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати. На користь Державного бюджету ними було стягнуто 80 мільйонів гривень по близько 22 тисячах проваджень.
Державними та приватними нотаріусами міста Києва за 2017 рік вчинено 2 687 561 нотаріальна дія. Державними нотаріусами міста Києва стягнуто 3 579 093 гривень державного мита, отримано за надання додаткових платних послуг правового та технічного характеру 12 144 474 гривень, які використовуються на покращення якості організації надання правової допомоги, на належне утримання державних нотаріальних контор/архіву. Приватними нотаріусами до державного бюджету сплачено 106 732 859 гривень податків, стягнуто плати за вчинення нотаріальних дій 864 951 209 гривень, а до Пенсійного фонду сплачено 38 405 389 гривень.
За рік роботи відділами Державної реєстрації актів цивільного стану Києва було зареєстровано 27103 шлюби, з яких понад 3 тисячі реєстрації за допомогою Всеукраїнського проекту «Шлюб за добу».
За останній рік кияни та гості столиці зареєстрували приблизно 35 тисяч народжень дитини, з них більше 16 тисяч свідоцтв про народження дитини молоді подружжя отримали прямо у пологовому будинку.
У листопаді ми відкрили Open Space у Дарницькому ВДРАЦСі. Цей офіс є першим в Україні, де прийом заяв відбувається за принципом «єдиного вікна». Варто зазначити, що це ще один крок до європейських стандартів у сфері обслуговування громадян. У «OpenSpace» киянам надається можливість отримувати до 12 найбільш популярних послуг, зокрема, реєструвати народження дітей, подавати документи для вступу в шлюб, для зміни імені, повторно подавати документи та інше.
До речі, столична юстиція працює над представництвом інтересів нашої держави у судах. Так, у порівнянні з попереднім роком відсоток виграних справ збільшився з 50 до 70.
Тільки за три останні місяці 2017 року юстиція Києва провела більш ніж 50 правопросвітницьких заходів.
Юстиція супроводжує кожного протягом всього життя: від реєстрації народження до видачі свідоцтва про смерть.
Тож насолоджуйтесь життям, а про документи подбає Мін’юст!