ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                                                       Столична юстиція відкрила двері для ще одного університету.

Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Київський національний торгівельно - економічний університет підписали Меморандум про співпрацю.
Участь у заході взяли очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, ректор університету Анатолій Мазаракі, керівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у місті Києві, представники викладацького корпусу та студенти.

Відтепер студенти Київського національного торгівельно - економічний університету зможуть йти на стажування до будь-якого структурного підрозділу юстиції Києва, будуть долучатись до всіх публічних заходів столичної юстиції. Також вони матимуть можливість поєднати навчальний курс із вивчення англійської мови із проектом LinvaSkills, котрий дозволить покращувати знання в режимі онлайн.

«Ще до підписання Меморандуму між столичною юстицією та Київським національним торгівельно-економічним університетом уже налагоджена взаємодія. Нещодавно команда юристів із цього ВУЗу отримала перемогу в правовому турнірі за Кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Це чудовий показник якості підготовки майбутніх юристів. Сьогодні ми не розпочинаємо співпрацю, а закріплюємо чудову традицію взаємодії та запрошуємо до стажування, волонтерства та практики молоду генерацію професіоналів», - зазначив Станіслав Куценко.
Почесними гармотами Головного територіального управління юстиції у місті Києва були нагороджені найактивніші працівники університету.
Також співробітники Головного територіального управління юстиції у місті Києві розповсюдили правопросвітницькі листівки для студентів та викладачів. Ознайомили їх із проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та не тільки розповіли про їхні права, а й надали дієві механізми для їх захисту.
Захистити свої права простіше, ніж ми звикли думати!