ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


    Сьогодні у Національному торгівельно-економічному університеті відбувся фінал щорічного правопросвітницького турніру на Кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві.
Проведення правового турніру стало доброю традицією для столичної юстиції та кращих навчальних закладів України.
Попередні етапи були наповнені духом змагання та перегонів. У першому етапі брало участь 18 команд з юридичних факультетів передових вузів країни, з яких до другого етапу пройшло 8 команд. Другий етап - Бліц-турнір з правових питань проходив за правилами гри «брейн-ринг» і у складній конкурентній боротьбі було визначено 2 команди фіналістів із Національного торгівельно-економічного університету.
Сьогодні переможець був встановлений у ході інсценованого судового засідання.
До складу журі, котре пильно слідкувало за ходом перегонів, ввійшли головуючий - начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко, Віталій Гдичинський - голова Координаційної ради молодих юристів Києва, Петро Ізуїта- доцент кафедри цивільного, господарського та кримінального права Інституту права та суспільних відносин Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Оксана Василяка - директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві, Катерина Діброва - начальник Управління судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Віктор Тімашов - доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торгівельно-економічного університету, Ірина Сопілко - директор Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету, Олександр Калиновський - заступник начальника відділу організації науково-дослідної роботи Національної академії внутрішніх справ.
На сцені відбулось слухання справи в порядку кримінального провадження, відповідно до жеребкування команда «Закон і Порядок» виступили на стороні обвинувачення, а на стороні захисту - «We law You».
Головуючою у розіграному судовому засіданні була діюча суддя Дніпровського районного суду у місті Києві Юлія Іваніна.
Юні правники з’ясовували винного, який обвинувачувався за Частиною 2 Статті 307 та частиною 3 Статті 309 Кримінального кодексу України.
Після чого Суд вийшов до нарадчої кімнати.
Щоб згладити очікування вироку, традиційно фіналістів Кубку вітали творчими подарунками - вокалом і танцями від талановитого колективу Палацу дітей та юнацтва «Квіти України».
Члени журі, долучившись до наради, прийняли рішення присвоїти перемогу команді «We law You».
Голова Журі Станіслав Куценко вручив почесний Кубок-2017 переможцям та привітав команди із завершенням турніру: «Твердо вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої часу. Радий вручити команді-переможцю вже 3-й кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Запрошую молодих правників долучатись до нашої дружньої команди юстиції. Бажаю вам плідної роботи та успіхів надалі у зміцненні законності та правопорядку».
До нових зустрічей у наступному турнірі!