ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


22 січня до Дня Соборності України у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського національного університет ім. Т. Шевченка ( вул. Васильківська, 36) співробітники Головного територіального управління юстиції у м.Києві разом із працівниками Київськоі обласноі державноі адміністраціі провели правові консультації для ветеранів АТО та вимушених переселенців.
Під час спільного заходу відбулась фотовиставка робіт «Відчуття Криму» під час якої були презентовані фото українських авторів Сергія Савченка та Якова Вітюка про єдність та неподільність України. Частина картин уже продані, а виручені кошти передані у фонд допомоги політв’язням та біженцям Криму.
Співробітники столичної юстиції та Другого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели консультації у сфері державної реєстрації, виконавчої служби, нотаріату.
Начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві Олена Мацюк привітала всіх із Днем Соборності України та зауважила: «Український народ на увесь світ заявляє про свою непорушну волю гідно жити у власній незалежній єдиній українській державі, побудованій на європейських цінностях, ідеалах людяності й демократії. Цим шляхом ми йдемо - у єдності права та держави».
Після правових консультацій для ветеранів АТО та переселенців відбувся концерт за участі студентів Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Коледж Культури та мистецтв» та вихованців Київського палацу дітей та юнацтва.