Г в
˲ ֲ
̲Ҳ Ȫ²                                                                                      Я МАЮ ПРАВО на якісне життя

    Понад 70% населення потребує знань про свої права. Тому захист прав громадян є одним з ключових завдань Мін’юсту. За 3 роки було створено одну з найкращих систем надання безоплатної правової допомоги.
    У 2017 році юстиція зробила наступний крок і за ініціативи Міністра юстиції України Павла Петренка дали старт проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого українці отримують інформацію про їхні права та вчаться ці права захищати.
    Також 2017 рік ознаменувався запуском сайту проекту, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.
    За ініціативи Президента України Петра Порошенка, проект «Я МАЮ ПРАВО!» взято під патронат Глави держави, а наступний 2018 рік оголошено роком початку реалізації цієї ініціативи.
    Реалізація прийнятої стратегії відбуватиметься в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який на сьогоднішній день є реально діючим по всій Україні за такими напрямками:
    - МаскиШоуСтоп: захист прав підприємців шляхом прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес
    - ЧужихДітейНеБуває: захист прав жінок та дітей шляхом прийняття Закону щодо посилення відповідальності за жорстку несплату аліментів
    - АгроРейдериСтоп: Захист прав аграріїв шляхом створення антирейдерських аграрних штабів по всій Україні
    - ХабарЗаНавчанняСтоп: Захист прав студентів шляхом боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах.
    Захистити свої права може кожен. І зробити це набагато простіше, а ніж ми звикли думати.


Г в ˲ ֲ
̲Ҳ Ȫ² @

01001, . , . 2
. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua