ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


20 листопада на базі Київського національного авіаційного університету відбувся ІІ етап Правового турніру на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві.
8 команд з національних університетів країни, а саме, команди з Університету економіки та права «Крок», Київського національного торговельно-економічний університету, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної академії внутрішніх справ, Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.
Студенти-юристи взяли участь у бліц-змаганні з правових питань та розв’язували ситуативні завдання із захисту прав громадян, демонстрували знання Закону.
До складу журі турніру ввійшли педагоги з права з різних вищих навчальних закладів, начальник Управління судової роботи та міжнародного співробітництва столичної юстиції Екатерина Диброва, голова координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстції у місті Києві Віталій Гдичинськийта директор регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у місті Києві Оксана Василяка.
До фінального етапу Правового турніру, котрий відбудеться уже в січні 2018 року, вийшли дві команди із Національного торговельно-економічного університету.
Керівник Управління судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ у місті Києві Катера Діброва привітала команди із перемогою та додала, що зараз не страшно ні за своє майбутнє, ні за майбутнє дітей, бо у нас є молоде покоління активних та професійних правозахисників, котрі вражають своїми знаннями.
По закінченню бліц-змагань всі команди отримали відзнаки та почесні грамоти учасників. А фіналісти - запрошення до наступного етапу турніру, під час якого розіграють справжнє судове засідання.
Члени журі також ознайомили студентів із проектом Міністерства юстиції http://pravo.minjust.gov.ua/ та розповіли що необхідно робити, якщо вимагають хабара за навчання.

Кожен студент МАЮ ПРАВО на освіту без корупції!
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua