ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


До Дня святого Миколая, котре щороку святкуємо 19 грудня, юстиція влаштувала справжнє шоколадне свято для дітей.

Міністр юстиції України Павло Петренко спільно з очільником столичної юстиції Станіславом Куценком та відомим ведучим Анатолієм Анатолічем провели шоколадний майстер-клас для дітей.
Всі учасники перетворились на шоколадних майстрів та здійснили свою солодку мрію. Кожен передягнувся у форму шоколадьє, отримав необхідні атрибути та якісний натуральний шоколад.
Від шеф-повара Майстерні діти дізнались історію шоколаду, про його розповсюдження країнами світу та відкрились шоколадні таємниці: як виготовити справжній шоколад, а також його похідні - цукерки; кого називають „шоколатьє”; як усередині цукерки опиняється начинка; чому какао-боби можна ототожнити з грошима та безліч інших цікавинок.
А найголовніше учасники взяли участь у процесі виготовлення шоколадних цукерок, котрі мали нагоду з'їсти або подарувати близьким.
Міністр Павло Петренко звернувся до дітей та їх батьків з вітальним словом до Дня св. Миколая: Вітаю з одним з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай він втілить ії у реальність та принесе благополуччя рідній Україні.
Кожен має право на дитинство і сьогодні це право ми реалізовуємо, даруючи дітям радість та шоколадні смаколики, - зазначив очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, - усім охочим батькам, поки діти будуть зайняті приготуванням цукерок, буде надаватись правова консультація щодо прав дітей у школах та дитячих садочках та багато інших цікавих питань.
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua