ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


12 грудня до Дня благодійності в Україні відбулась благодійна донорська акція «Мін’юст з тобою однієї крові».
Близько ста осіб з юстиції стали добровольцями до здачі крові для дітей, які перебувають на лікуванні у дитячій лікарні "Охматдит". Тим самим давши приклад всім, хто має можливість за станом здоров’я допомагати тим, кому це життєвонеобхідно.
Ми зібрали кошти для придбання в реабілітаційне відділення лікарні «Охматдит» необхідного медичного обладнання (електоровідсмоктувача та двох протипролежневих систем) та для відділення трансплантології - препарату антикоагулянт, потрібного для виготовлення тромбоконцентрату крові, - розповів заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе.
У справедливому суспільстві не буде потреби в таких акціях, бо дефіциту донорської крові не існуватиме. Завдяки державним реформам і рівню громадської свідомості така ситуація має залишитися в минулому.
Основна мета, яку ми ставимо перед собою - це поширення благодійництва серед громадян та популяризація донорського руху. Ми об’єднуємо органи державної влади задля привернення уваги до дітей, що позбавлені радощів дитинства через свої хвороби, і наразі перебувають на лікуванні в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит»,- зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко.
Для батьків дітей, які перебувають на лікуванні у «Охматдиті», у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» http://pravo.minjust.gov.ua/ усім охочим протягом дня надаватиметься правова консультація з актуальних для кожного питань.
А для маленьких пацієнтів, в актовому залі корпусу
15, працівники Головного територіального управління юстиції спільно зі студентами Коледжу Культури та мистецтв Київської обласної ради провели цікаву та захоплюючу інтерактивну гру «Незнайка та кодекс права».
Відтепер співпраця лікарні «Охматдит» з Координаційним центром бюро безоплатної правової допомоги буде на постійній основі, - зазначила директор Директор Регіонального центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Оксана Василяка
Працівники Центру http://legalaid.gov.ua/ua/ щомісяця надаватимуть правові консультації для батьків дітей, котрі знаходяться у лікарні.
Тож закликаємо інші органи влади не бути байдужими, максимально задіювати свої повноваження та допомагати лікарням надавати якісні послуги.
Юстиція - надійний партнер у захисті Ваших прав!
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua