ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                             Команда столичної юстиції продовжує надавати правові консультації громадянам

Похмура осіння погода не завадила сьогодні Головному територіальному управлінні юстиції у м.Києві розмістити консультативний пункт в одному із історичних центрів столиці - на Подолі.
Це місце вибрали не випадково, оскільки тут щодня проходять тисячі студентів, працюючих киян, пенсіонерів та гостей столиці. Розповідали людям про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» http://pravo.minjust.gov.ua та на місці консультували студентів про те, як захистити свої права під час сесії та від викладачів, котрі вимагають хабар; пенсіонерів - як не платити зайвого за комуналку та як оформити субсидію, для працівників - як отримати заборгованість по заробітній платі та захистити себе від недобросовісного роботодавця.
Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко зауважив, що основною метою нашої роботи сьогодні є формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Кияни не повинні миритися із порушенням своїх прав.
Приємно, що більшість громадян не байдужі та їм дійсно цікаво те, як самостійно можна захистити свої права. Адже це набагато простіше, ніж ми звикли думати.
Співробітники столичної юстиції активно розповсюдили серед киян інформаційні бюлетні «Я МАЮ ПРАВО!» та газети «Юстиція відкрита для людей», де кожен охочий зміг отримати важливу інформацію з хвилюючих питань.
За правовою допомогою звертайтесь у будь-який Координаційний центр з надання правової допомоги:

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, офіс 312
Телефон: (044) 486-71-06

Перший київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
м. Київ, бульвар Верховної Ради 33/1

Другий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, вул. Ділова, 14 б

Третій київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, Сімферопольська, 5/1

Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2 а

Міністерство юстиції - мій партнер у захисті прав!
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua